סוגי יוגה

יוגה עם צבע-03

האטה יוגה

יוגה עם צבע-03

האטה יוגה

במהלך אימונים קבוצתיים אנו מתרגלים האטה יוגה. סדרות אסאנות המותאמות במיוחד מבחינת רצף ביצוע התרגילים, אשר  תפקידם המכריע הוא  שיפור וחיזוק הבריאות והתמודדות עם בעיות בריאותיות שונות.
אצלנו תוכלו להיחשף לחוויות חדשות, ללמוד להרגיש את הגוף ובסופו של דבר בעזרת אסאנות, פראניאמות ומדיטציות להגיע להרמוניה שלמה בין העולם הפנימי לחיצוני שלכם.

יוגה עם צבע-04

ויאנסה יוגה

תנועות רכות מאסאנה לאסאנה ב"זרם" רך , בקצב הנשימה. בדומה למדיטציה תוך כדי תנועה , תרגול ויניאסה יוגה תורם לשקיעה עמוקה יותר לתוך הזרם של תנוחות גוף המשתנות , מאפשר לעבוד עם הגוף ולעקוף את טרדות המוח. המשתתפים נמצאים בתנועה תמידית וכתוצאה מכך הם מרוכזים מקסימלית. הייחודיות והדגשים של השיטה: קצב הנשימה ממקד את התלמידים ב"מבט הפנימי" באופן רציף, תוך כדי שלילת תהליך חשיבה ובזכות כך מעלה את רמת הריכוז לתרגול יעיל יותר.

יוגה עם צבע-04

ויאנסה יוגה

יוגה עם צבע-06

יוגה אווירית

יוגה עם צבע-06

FLY YOGA

נכון לעכשיו עומדת בפניכם אפשרות נדירה – להגיע לשיעור יוגה אווירית

מסלול זה מתאפיין בתנוחות הפוכות רבות, אשר תורמות לשחרור לחץ מהצוואר בלי שיווצר לחץ על עמוד השדרה. הערסל משמש כאלמנט נוסף,  המסייע להגיע למצבו התקין של עמוד השדרה ומתיחות עמוקות.

תרגול זה הינו מאתגר, מעניין ובר ביצוע עבור תלמידים בתחילת דרכם ומיומנים בתחום כאחד. יוגה בערסלים מהווה את האלטרנטיבה המתאימה ביותר המספקת את מירב הפתרונות והתורמת לאיזון שיפור וחיזוק הבריאות.

אייקונים - בגדים צבע-08

אשטנגה ויניאסה

במהלך אימונים קבוצתיים של אשטנגה-ויניאסה, אנו משלבים תנועות חלקות, המתחברות לנשימה ותנוחות יוגה יציבות. אשטנגה-ויניאסה כוללת סדרת אסאנות , אשר מחוברות אחת לשנייה בויניאסות (שילוב של תנועות). כל האסאנות צריכות להתבצע בו בזמן עם דרישטי (התרכזות בנקודות מסויימות), בנדה ( הפעלת לחץ על קבוצות שרירים מסויימות) ופראניאמה (שיטת נשימה מיוחדת). כיוון שהריכוז שלנו מתפשט לכל הטכניקות הנ"ל , במהלך ביצוע סדרת אשטנגה-ויניאסה נוצר ונשמר המצב המדיטטיבי – דהיאנה.

אייקונים - בגדים צבע-08

אשטנגה ויניאסה

יוגה עם צבע-07-07

קונדליני

יוגה עם צבע-07-07

קונדליני

קונדליני יוגה, היוגה של התודעה, היא שיטת תרגול עתיקה שנועדה לקרב את האדם לנשמתו.

בשילוב של תנועה, נשימה, צליל (שירת מנטרות), מדיטציה והרפיה נעשית עבודה עוצמתית על היבטים שונים בהוויה שלנו –  הגוף הפיסי, המנטאלי, הרגשי והאנרגטי. על כן היוגה הזאת משפיעה באופן מדויק על כל ההיבטים בחיים שלנו ומאפשרת טרנספורמציה עמוקה ואפקט מיידי ועוצמתי. האפקט הזה רלוונטי במיוחד לזמן האינטנסיבי בו אנו חיים ועוזר לנו להתמודד עם העומס שנוצר בעקבות הלחץ והגירויים הבלתי פוסקים סביבנו.

תרגול קונדליני יוגה מתאים לכולם, ובמיוחד לאלו שרוצים להתקדם צעד נוסף בהתפתחות האישית שלו/ה.

"בדיוק כפי שכל הנהרות זורמים אל הים, כל יוגה מסתיימת בהעלאת הקונדליני, מהו קונדליני? זהו הפוטנציאל היצירתי של האדם" – יוגי בהג'אן.

יוגה עם צבע-02

יוגת ילדים

יוגה לילדים – זה מסלול, שמשלב יוגה קלאסית ויוגה אווירית, אשר יאפשר לילדיכם ליצור התחברות עם הגוף , ללמוד להשתחרר, להרגיש את עצמם. אסאנות יסייעו לפיתוח קואורדינציה, כוח פיזי, גמישות ועמידות. אסאנות בשילוב עם נשימות יתרמו לעלייה בכושר הריכוז. ילדיכם ירכוש ייכולת להתגבר על מכשולים, ילמד לשאוף להצלחה ולהגיע ליעדים. מי יודע, יתכן וממש היום, תוך כדי התחברותו ליוגה, ילדיכם יוצקים בסיס לחיים עתידיים ארוכים ומאושרים.

יוגה עם צבע-02

יוגת ילדים

אייקונים - בגדים צבע-09

יוגת נשים

אייקונים - בגדים צבע-09

יוגת נשים

יוגה נשית היא שיטת תרגול המשלבת בין מסורת היוגה לבין הבנת דרך הפעולה הייחודית של הגוף הנשי.

שיטת התרגול מעניקה פרשנות נשית לא רק לתנוחות השונות, אלא גם – ובעיקר – לתובנות העמוקות שהיוגה יכולה להציע לנשים במעגלי חייהן המשתנים.

יוגה עם צבע-05

יוגה הריון

עד היום ישנם חילוקי דעות רבים בקרב המומחים סביב מצבה העדין והמיוחד של אשה הרה. עד לפני כמה שנים רובם היו שוללים את עצם האפשרות לעסוק ביוגה במצב זה. כאשר כיום התשובה הניתנת לאמהות לעתיד לשאלה זאת ברוב המקרים תהיה חיובית ביותר.

יוגה בהריון- זה אחד מהכלים האפקטיביים המאפשרים לעבור תקופה כה חשובה ואחראית בחיי האישה ולהתכונן ללידה.

יוגה עם צבע-05

יוגה הריון

אייקונים - בגדים צבע-11

יוגה לגיל השלישי

אייקונים - בגדים צבע-11

יוגה לגיל השלישי

רבים מניחים כי יוגה מתאימה לקהל יעד צעיר יחסית, אך לא כך הדבר- שכן לשימוש ביוגה בקרב גילאים מבוגרים ערך בריאותי מובהק, במישור המנטלי והפיסי גם יחד. תרגול רציף של יוגה בגיל השלישי מהווה גורם מוכח להפחתה בכאבים ושיקום מהיר ומקסימלי מפציעות. כך, מבוגר שהינו פעיל בתחום היוגה חש אוטומטית חזק יותר, יעיל, שבע רצון מתפקודו וממצב רוחו המשופר.

יוגה עם צבע-07-07

צ'י - קונג

צ'י קונג היא אומנוות תנועה ומודעות שמקורה בתרבות וברפואה הסינית.

צי קונג הוא שם כולל לתרגולים שמטרתם טיפוח המודעות, הצ'י והגוף. תרגול הצ'י קונג כולל תנועה, נשימה, הרפייה ודמיון מודרך, ומביא לשלווה, חיזוק הגוף והמודעות, חיזוק המערכת החיסונית ולעוד השפעות מיטיבות רבות. תרגול הצ'י קונג פשוט יחסית מהנה קל ללימוד ומתאים לכל גיל. ניתן להתאים את התרגול גם לאנשים הסובלים מבעיות בריאותיות שונות.

יוגה עם צבע-07-07

צ'י - קונג

יוגה עם צבע-04

שיעורים פרטיים

יוגה עם צבע-04

שיעורים פרטיים

במידה ובעית בריאות כלשהי מונעות מכם אפשרות לקחת חלק באימונים קבוצתיים, באפשרותכם לבחור בתוכנית אישית אשר תותאם במיוחד עבורכם בהתחשב בצורכי הגוף שלכם ותעזור לכם להתמודד בהצלחה עם השלכות הטראומה ומחלות כרוניות.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

גלילה למעלה

לתיאום שיעור ניסיון או לכל שאלה שלכם מלאו את הפרטים

וניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי